Аварійне відкриття замків

вскрыть авто, це та ситуація, з якою може зіткнутися кожен автолюбитель. Зачинили ключі в машині, або зовсім загубили їх – не впадайте у відчай, ми завжди прийдемо на допомогу. Наша фірма займається професійним розкриттям машин з 1999 року. Знаючи пристрій механізму замка і інші технічні особливості транспортного засобу, нашим фахівцям не складе праці акуратно розкрити автомобіль, не завдаючи шкоди лакофарбового покриття автомобіля, або інших агрегатів машини.
Якщо ви закрили ключі в салоні авто, не намагайтеся відкрити його самі, тим більше, не бийте скла – це не дешево. Щоб обійтися без дорогого ремонту зателефонуйте в нашу компанію, і допомога прибуде до вас приблизно протягом 20 хвилин. По-перше наші послуги коштують відносно не дорого, по друге будь аварійне відкриття виробляються спеціальним інструментом і на ваших очах (ми не просимо вас відвернутися), тобто ви повністю контролюєте процес.
Отримані нашими майстрами навички за роки роботи дозволяють нам розкрити будь-яку машину (від економ до преміум класу) без будь-яких ушкоджень. Ми завжди даємо гарантію на всі види нашої роботи. Маючи самий досконалий інструмент у своєму арсеналі, і висококваліфікованих фахівців, наші виконують свою роботу на якісно не доступному для конкурентів рівень.
У всіх фірм працюють по аварійному відкриттю автомашин ціни приблизно однакові, якщо вам кажуть явно занижену вартість, то будьте впевнені вона виростить по прибуттю майстра до вас, або вас просто вчаться. Не довіряйте розтин автомашини не професіоналам. Співробітники «Vskrytie-Zamkov39» працюють з Калінінграда і Області. Цілодобово. Без вихідних.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *