Амигдалин

З сьогоднішнього дня ми пропонуємо вам купити дихлорацетат натрію (DCA) високої якості і ступеня очищення.

В ході лабораторних випробувань на тварин з’ясувалося, що DCA активізує фермент мітохондрій, придушений хворобою, у всіх видах ракових захворювань. Більш того, нормалізація функцій органел призводить до суттєвого зменшення росту ракових клітин, причому ці припущення були підтверджені як лабораторними дослідами, так і експериментами над тваринами. Нарешті, амигдалин DCA має, на відміну від інших препаратів, що вживаються в ході хіміотерапії, невеликі побічні ефекти, нетоксичний і не робить гнітючого впливу на здорові клітини тканин.
За словами професора Мічелакіса, мітохондріям належить дуже важлива роль в житті клітини. Ці органели регулюють процеси апоптозу (запрограмованої клітинної смерті), якому відводиться місце в регуляції балансу між зростанням клітин за рахунок їх розмноження і природною загибеллю. Пухлинні клітини активно пригнічують свої мітохондрії, що змінює сам метаболізм клітин. Вони здатні перешкоджати процесу власної «запрограмованої клітинної смерті» і розмножуватися безконтрольно (що і є суттю метастазування).

DCA докорінно змінює ситуацію, нормалізуючи роботу мітохондрій, фактично повертаючи їм функцію самознищення хворих клітин.
Крім того, Мічелакіс вказує на багатопрофільність даної речовини. «Воно може виліковувати більшість форм раку, оскільки всі ракові захворювання засновані на феномені придушення роботи мітохондрій», – додає професор.

Зважаючи на свою універсальність дихлорацетат може вплинути навіть на ті ракові утворення, які недоступні для інших ліків, наприклад, на пухлини мозку.
Мічелакіс також зазначає, що DCA ніде не запатентований, речовина не належить жодної фармацевтичної компанії, так що препарат буде коштувати недорого і придбати його зможуть всі потребують.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *