Аптечная лицензия

Ліцензія — спеціальний документ уніфікованої форми, який підтверджує право на здійснення конкретного виду діяльності для якого потрібна ліцензія. Ліцензія видається спеціальним органом на паперовому або в певних випадках в електронному вигляді.

Якщо Ви так чи інакше задумалися про ліцензування аптеки, то вам належить збір необхідних документів для ведення фармацевтичного бізнесу незалежно від його масштабів (у вас може бути як медичний кабінет, так і оптова фармацевтична діяльність). У нас аптечная лицензия.

Медична діяльність законодавчо вимагає документального засвідчення, а також дотримання всіх норм приміщення, в якому вона буде здійснюватися. До них відноситься така документація, як сертифікати, дозволи на використання медичних технологій, паспорта, паперу на обладнання, інструменти і транспорт. Процес отримання ліцензії на здійснення медичної діяльності аптечної ліцензії або ж загальної ліцензії на фармацевтичну діяльність нерозривно пов’язаний з отриманням експертних висновків, що видаються за підсумками перевірок:

експертний висновок Росспоживнагляду;
висновки сес.
Для експертного висновку Росспоживнагляду та висновку СЕС для ліцензування аптечної та фармацевтичної діяльності компанія Мосфармбуд надасть вам сприяння у зборі необхідних документів та запропонує професійну підтримку та консультування.

Що стосується складської діяльності, то вона регламентується законодавством опосередковано – як частина підприємницької діяльності. Також вона підкоряється вимогам федерального рівня, що стосуються екологічних будівельних, санітарних, протипожежних норм і правил.

Документи, що видаються за підсумками перевірок
Будь-який складський підрозділ повинен пройти перевірку об’єктів, обладнання та господарства в цілому з подальшою видачею свідоцтв і дозволів. При виявленні невідповідності складського комплексу будь-яким нормам документи не видаються і складська діяльність вестися не може. В іншому випадку підприємство буде притягнуто до відповідальності.

Основними дозвільними документами є:

дозвіл на розміщення на даній території складських будівель (видається органом місцевого самоврядування)
висновок про відповідність об’єкта нормам пожежної безпеки (видається місцевим управлінням державної протипожежної служби)
висновок про відповідність об’єкта, послуг, видів діяльності санітарно-гігієнічним нормативам — висновок сес (видається місцевою санепідемстанцією)
висновок про екологічну безпеку об’єкта (видається місцевим органом з екологічного нагляду)
експертний висновок Росспоживнагляду (Росспоживнагляд видає експертні висновки на товари і послуги, що підлягають санітарно-епідеміологічному контролю)

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *