Аренда банкетных стульев

Який весілля ви гідні? Звичайно ж, стильною, красивою, по-справжньому розкішною і незабутньою. І вона обов’язково стане такою, якщо її прикрасять легендарні банкетні стільці К’яварі. У нас аренда банкетных стульев.

Оренда стільців на весілля К’яварі – додайте витончену «родзинку»!

Стільці К’яварі з’явилися в 19 столітті в Італії. Легкі, зручні і нескінченно елегантні, вони були придумані майстром Джузеппе Гаетано Дескальци і отримали назву на честь затишного прибережного містечка. Практично відразу вони стали обов’язковим атрибутом урочистих заходів в рідній Італії, а потім і в усьому світі. І сьогодні їх можна побачити на всіх найшикарніших і найкрасивіших весіллях Європи та Америки.

Так чому ж тисячі майбутніх молодят у всьому світі мріють орендувати або купити стільці на весілля К’яварі? Вся справа в тому, що вони закохують в себе з першого погляду…

Бездоганним дизайном. Стільці Сhiavari – це прекрасний зразок стриманою і привабливою європейської класики. Їх легкий і вишуканий силует прекрасно впишеться в будь-який інтер’єр. Якщо ви берете стільці К’яварі в оренду, вам не потрібно турбуватися про чохлах – вони виглядають настільки оригінально і цікаво, що не вимагають додаткового декору.

Розкішним вибором забарвлень і оббивок. Ви можете взяти в оренду стільці К’яварі в будь-якому колірному варіанті: від традиційного білого до епатажного червоно-чорного, від сучасного прозорого до створеного для ретро-весіль антика. Сидіння може бути прикрашене шкіряною, оксамитовою або м’якою подушкою.

Видатною якістю. Для виготовлення легендарних італійських стільців Сhiavari використовуються тільки натуральний масив дерева і першокласна металева фурнітура. Вони порадують вас фабричної поліруванням і забарвленням, а також посиленими ніжками, які не залишають слідів на будь-якому підлоговому покритті.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *