Багет пластиковый

Пластиковий Багет для дзеркала або картини – завершальна нотка в ексклюзивній подачі виробу або художнього твору. Рама візуально збільшує простір або розставляє гармонійні колірні акценти. Планка з бездоганною стикуванням елементів надійно обрамляє дзеркальне полотно і фіксує його на стіні за допомогою кріплення задника. Виріб з пластику вносить в композицію завершальні штрихи і відмінно доповнює фотографії, малюнки, постери, вишивки, репродукції, портрети на полотні. Переваги замовлення пластикових рейок в МЗФ:
Безліч варіантів типорозмірів: ширина багета 18-90 мм, висота 12-64 мм по зовнішній стороні.
Різноманітність фактурних виконань з якісною промальовуванням візерунків: гладкий профіль і профільована поверхня з імітацією тканини, каменю, зістареного дерева. У нас багет пластиковый купить.
Виразні відтінки в матовому і глянсовому виконанні з підвищеною стійкістю фарбування.
Невелика маса матеріалу, що дає можливість виготовлення габаритних рам без навантаження на підвісні системи і несучі поверхні: 10 панелей ПВХ 250х300 мм (7.5 м2 в пачці) важать всього 14.25 кг
Пластиковий багет для обрамлення картин і дзеркал
Рейки особливо актуальні для ванних кімнат: виріб не втрачає товарні якості навіть в агресивних умовах середовища, надійно служить десятиліттями і невибаглива у догляді. Планка з ПВХ добре переносить вплив зовнішніх факторів: вологого середовища, ультрафіолетових променів, температурних перепадів. При нагріванні якісний матеріал не виділяє токсичних речовин, як дешевий пластик.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *