Брс гидравлики

Ми раді повідомити вам про старт продажів компактних і легких швидкороз’ємних з’єднань, Cube Cupla, в п’яти кольорах. Також представляємо вам Г-подібні з’єднання.
Компактні і легкі. Вони в п’ять разів легше металевих з’єднань, але витримують такий же тиск, як і БРС з металу. При установці на обладнанні власна вага з’єднання майже не буде відчуватися.
З’єднання «в один рух». Для з’єднання потрібно одне натискання. Звук клацання означає, що з’єднання відбулося…. Центр БРС з’єднань Cupla. Швидкознімні БРС з’єднання Cupla. У нас брс гидравлики.
ШВИДКОРОЗ’ЄМНІ БРС з’єднання і швидкознімні БРС роз’єми.
Телефон +7 (495) 745-95-98, виклик скайп, пошта brs.center@yandex.ru

БРС Центр БРС Cupla є офіційним представником і прямим постачальником швидкороз’ємних БРС з’єднань Cupla японської компанії Nitto Kohki. Центр БРС Cupla-офіційний дистриб’ютор японського виробника БРС з’єднань Nitto Cupla на території Європейської частини Росії і країн СНД. Каталог швидкознімних БРС з’єднань Cupla налічує близько 20.000 різновидів швидкороз’ємних БРС з’єднань cupla високої якості і надійності, універсального, промислового і спеціального призначення. Ви можете підібрати необхідні БРС з’єднання за параметрами (підбір БРС з’єднань за потрібними параметрами).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *