Вагонка

«Ангара Ліс» займається виробництвом і продажем пиломатеріалів в Новосибірську і Сибірському федеральному окрузі з 1998 року. У номенклатурі підприємства є різні види продукції: від звичайної обрізної дошки і до євровагонки високої якості.

zagotovka2.jpg
Для» Ангара ліс » назву обрано не випадково. Заготівля деревини проводиться в басейні річки Ангари, а виробнича база підприємства розташована в Іркутській області, тому сировиною для продукції служить тільки екологічний чистий ліс. Будматеріали з натуральної деревини, що поставляються підприємством «Ангара Ліс», є справді якісною продукцією від вітчизняного виробника. У нас купить вагонку в новосибирске недорого от производителя.

Якість за найдоступнішою ціною
Не секрет, що на ринку регіону досить багато пропозицій з продажу пиломатеріалів. Тому у покупця, який потрапив на сайт виробничої компанії «Ангара Ліс», виникає питання: чим відрізняється саме ця компанія? Відповідати.

Купуючи продукцію від виробника «Ангара Ліс», кожен клієнт отримує незаперечні переваги:

«Ангара ліс» надає великий асортимент товарів і можна вибрати ті пиломатеріали, які вам необхідні для будівництва або ремонту.
На відміну від великої кількості конкурентів, включаючи «магазини безперечно низьких цін», ми виробляємо розрахунки продаваної продукції тільки по робочій поверхні, а не на загальній площі виробу, що дозволяє отримати більш ніж на 10% більше пиломатеріалів при покупці.
Зв’язуючись безпосередньо з виробничим підприємством «Ангара ліс», клієнт уникає оплати посередницьких послуг у великого числа посередників, і товар їм купується за адекватною ціною.IMG_6868.jpg
Виробниче підприємство «Ангара ліс» випускає продукцію, яка строго відповідає нормативам відповідного товару.
Наша продукція виготовляється з ангарської сосни, яка за своїми споживчими якостями перевершує не тільки інші породи деревини, але і аналогічні хвойні породи, які ростуть в інших регіонах Росії і світу.
Виробнича база компанії «Ангара Ліс» оснащена сучасним деревообробним обладнанням Німеччині, Італії і Росії, використання якого дозволяє досягати високої якості пиломатеріалів, відповідного світовим стандартам ISO.
На якість продукції безпосередньо впливає і наявність штату кваліфікованих фахівців, які навчалися, пройшли кваліфікацію і підтвердили свій професіоналізм у навчальних центрах виробників обладнання в Італії та Німеччині.
Якщо ви бажаєте придбати високоякісні будівельні матеріали з натуральної деревини від виробника, то компанія «Ангара Ліс» воістину кращий вибір у цій сфері в Сибірському федеральному окрузі. Навіть у тому випадку, якщо ви вирішили придбати пиломатеріали оптом, а на нашому складі не буде оговариваемого обсягу продукції, виробничий цех протягом 4-7 робочих днів обробить ваш замовлення і товар буде доставлений за призначенням.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *