Вертикальные жалюзи

Покупець може вибрати найбільш відповідний до інтер’єру варіант управління вертикальними жалюзі в залежності від розташування віконних прорізів, їх кількості в приміщенні. Будь-який варіант управління володіє високою надійністю роботи, завдяки простоті конструкції. Механізм їх дії відрізняється тільки початковим налаштуванням приводних елементів. При випадковому пошкодженні однієї з ламелей, її можна легко замінити, не знімаючи і не розбираючи всю конструкцію жалюзі. У нас куплю вертикальные жалюзи.

До переваг вертикальних жалюзі відноситься також великий простір для фантазії дизайнера в колірних і фактурних рішеннях декорації. Результатом таких експериментів є поява оригінальних мультифактурних жалюзі і фотожалюзі. Останні дозволяють урізноманітнити функціональне призначення «смугастих штор», використовуючи їх для розміщення рекламних фотографій, логотипів і зображень.

Функціональне призначення жалюзі не обмежується тільки оформленням віконних прорізів, вони широко застосовуються також в якості легких розсувних перегородок в приміщенні для оптимальної організації робочого простору офісу. Часто вони використовуються і для маскування гардеробних відсіків, інших службових ніш. Наші консультанти допоможуть вамвибратьподходящие жалюзі вертикальні, купити які можна з доставкою і установкою на плановані місця.

До комплекту вироби додається зрозуміла всім інструкція з монтажу, впоратися з якою може будь-який покупець, що має навички роботи з електричним дрилем, шуруповертом або викруткою. Однак послуги наших професійних монтажників будуть не зайві, так як їх досвід дозволяє швидко знайти оптимальне з технічної і естетичної сторони рішення проблем, які зазвичай виникають на кожному нестандартному місці установки.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *