Ветклиника

Безпечний вибір для Вас і Вашого вихованця

Ми такі ж власники домашніх тварин і заводчики, керовані можливістю надавати Вашим улюбленцям ту турботу, яку вони заслуговують. Разом ми створюємо майбутнє ветеринарної медицини з чесним ставленням до власників і пацієнтам.
У нас найкраща ветклиника.
Використовуючи тільки доказову ветеринарну
медицину, ми не стоїмо на місці і впроваджуємо новітні дослідження в практику для досягнення найкращих результатів лікування. Все найважливіше для вас, є найважливішим і для нас. Любов до професії і тварин, орієнтація на високий рівень сервісу – наша пропозиція вам. Ми працюємо з повагою до бажань наших клієнтів і знаходимо рішення відповідне індивідуальним потребам
кожна. З нами Ви можете бути впевнені, що ми завжди робимо все можливе, будь то проста маніпуляція, складна операція або вузькопрофільний прийом. Наше завдання діагностувати, лікувати і контролювати дерматологічні проблеми, виходячи з індивідуальних потреб Вашого тварини, враховуючи ваші інтереси.
Багато шкірних захворювань проявляються у вигляді алергій, свербежу, погіршенням якості вовни, випаданням волосся або проблемами з вухами. Більшість дерматологічних проблем – довічні. Правильна діагностика, лікування, консультація про подальшу турботу в домашніх умовах, забезпечить належним рівнем комфорту життя Вашого вихованця і Вас. У клініці приймає ветеринарний лікар-дерматолог.
З усіх питань і для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами і запишіть вашого вихованця на прийом!

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *