Виртуальный телефон

Click2call – плагін для веб-сторінок, який дозволяє відвідувачам зв’язуватися з менеджерами абсолютно безкоштовно і через інтернет. Плагін дуже зручний для інтернет-магазинів, які приймають замовлення користувачів онлайн. Дана опція підвищує шанс дзвінка з боку клієнта, а, значить, підвищує і продажу. SipOut пропонує послугу для всіх користувачів віртуальної АТС. У нас виртуальный телефон Красноярск.

Переваги Click2Call
Вбудований віджет дає можливість отримувати дзвінки через інтернет, так як він є частиною АТС. А це дозволяє:

отримувати стабільний зв’язок навіть в місцях з погано розвиненою телефонією;
платити за вхідні дзвінки за мінімальними тарифами;
залучати більшу кількість клієнтів, так як вони можуть здійснювати дзвінки через інтернет абсолютно безкоштовно.
Сервіс особливо зручний для тих відвідувачів сайту, у яких немає коштів на балансі мобільного або домашнього телефону, а також для тих, хто хоче заощадити час. Здійснити дзвінок менеджеру можна в один клік, не переписуючи номер.

Алгоритм налаштування через особистий кабінет
Користувачі SipOut, які зареєструвалися на сайті, можуть налаштувати послугу в особистому кабінеті. Для реєстрації необхідні електронна пошта, номер мобільного телефону, а також персональні дані фізичної або юридичної особи.

В особистому кабінеті Virtual PBX, на який користувач переходить в результаті авторизації, необхідно знайти розділ «Click2Call». Він розташований в нижній частині меню. Щоб додати плагін, необхідно натиснути «Додати нову кнопку».

Процес налаштування:

Вибрати аккаунт, на який будуть надходити дзвінки.
Ввести текст, який буде висвічуватися відвідувачеві сайту при наведенні на кнопку дзвінка.
Вибрати колір кнопки. За замовчуванням вона являє собою помаранчевий коло зі значком телефону.
Підібрати розташування віджета на сторінці, а також його розмір.
Ввести розклад, згідно з яким будуть надходити дзвінки. Якщо клієнт спробує додзвонитися у вихідний, дзвінок буде перенаправлений на автовідповідач.
Налаштувати додаткові опції. Можна виключити дзвінки з інших країн, зробивши їх доступними тільки для Росії, або ввести ліміт дзвінків з одного ip протягом години.
На цьому настройка завершена. Щоб не втратити дані, досить натиснути «Зберегти». Кнопка з’явиться в загальному реєстрі в розділі Click2Call.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *