Вокальные студии

Якщо вам сподобається перше заняття, то ви можете записатися на наступні платні уроки, які проводять кращі вокалісти в Москві. Ми допоможемо вам розслабитись, навчитися впевнено почувати себе на сцені і виступати перед публікою. У нас вокальные студии для взрослых.

Педагог
Уроки вокалу в Москві проводить талановитий вокаліст, автор численних пісень і постановник номерів Андрій Юрець, який має величезний досвід в організації конкурсів та проведенні уроків вокалу.

Головний
Педагог естрадно-джазового вокалу, співак, артист, радіо-і телеведучий. Лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів. Учасник відомих телевізійних шоу : «Фабрика зірок»; «Відбір на Євробачення ; «Шанс»; «Караоке на Майдані». Засновник вокальних конкурсів «VOICE MASTER». Щороку бере участь у поїздках на європейський пісенний конкурс Євробачення та Дитяче Євробачення. Учні — лауреати різних вокальних конкурсів. Підготовка до музичних конкурсів та концертна практика. Ми допоможемо вам підготуватися до конкурсу і гідно виступити на сцені. З нашою допомогою ви зможете зайняти 1 місце і перемогти на конкурсі. На заняттях ми навчимо вас готуватися до виступів різного формату: гала-концерт, великий концерт, квартирник, відкритий мікрофон і так далі.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *