Гвозди

Кожен з нас хоч раз в житті тримав в руках молоток, і забив свій перший цвях.

Чи Все Ви знаєте про забиванні цвяхів?

Яких тільки капелюшків не буває у цвяхів: гладкі, з борозенками, з гвинтом. Існують десятки типів цвяхів. А куди, який цвях забивати? Де він буде тримати конструкцію, а де його з’їсть іржа?

Часто кріплення на цвяхах вважається ненадійним і слабким способом кріплення. Але таке з’єднання легко зробити міцним і довговічним. А ось як, ми з Вами і розглянемо. У нас ви зможите гвозди купить

Професіонали в будівництві використовують багато різновидів цвяхів, різних розмірів і з різними капелюшками. Для дощок, колод, бетону, гіпсокартону і т. д. потрібні свої цвяхи: нержавіючі, оцинковані, мідні, латунні і навіть пластикові цвяхи. З широкою і вузькою капелюшком. Або зовсім без капелюшка.

Звичайний цвях будівельний

Найпоширеніший тип цвяхів, якими користуються як професіонали, так і аматори. Такий цвях являє собою довгий і прямий стрижень з невеликими нерівностями поруч з капелюшком, що покращує якість з’єднання. Капелюшок невелика в порівнянні з довжиною цвяха. Бувають гарячої оцинковки, електрооцинковані, кислототривкі і мідні. Довжина 12-250 мм. Виробники рекомендують, щоб цвяхи, що залишаються всередині конструкцій, були з гарячою цинкованою сталі. Чорні неоцинковані годяться тільки для тимчасового кріплення, оскільки патьоки іржі з’являються на них навіть після контакту з повітрям. Для внутрішніх робіт можна використовувати електрооцинковані цвяхи. Розміри у них (довжина х ширина) 12 х 0,9…35 мм при электрооцинковке, 35 х 1,7.. .250 х 6,5 мм при гарячому цинкуванні. Кислототривкі для особливо важких місць виготовляються розміром 75 х 2,8 і 100 х 34. Мідні цвяхи мають декоративну капелюшок. Розміри 30.х 2,5… 75 х 3,1.

Дюкерт-цвях

Цвяхи з дуже маленьким капелюшком, які придатні для кріплення плит, вагонки, обналічки дверей і вікон, плінтусів у тих випадках, коли бажано, щоб цвях був якомога менш помітний. Перед подальшим фарбуванням менше роботи по шпаклівці. В капелюшку дюкерта є поглиблення, які полегшують добивання цвяха добойником, не даючи йому зісковзнути. До нерівній поверхні капелюшки добре прилипають шпаклівки. Розміри 20 х 1,2…35 х 1,9 мм при электрооцинковке, 35 х 1,7… 125 х 4,2 мм при гарячій оцинковці.

Гвинтовий цвях

Гарячеоцинковані гвинтові цвяхи призначені для гнучких або гнущихся через вологості або навантажень конструкцій. До їх числа відноситься зовнішня оббивка будівель, конструкцій підлоги і причалів. Гвинтові цвяхи можуть мати потаємну головку. Міцність з’єднання зростає в 4 рази в порівнянні зі звичайним будівельним цвяхом. Розміри 30 х 2,1 / 35 х 2,1 / 40 х 2,3 / 45 х 2,7 / 50 х 2,5 / 6О х 2,8 / 75 х 3,1 і 100 х 3,7.

Гребінчастий цвях

Використовують, якщо об’єкт вимагає особливо великої міцності кріплення, для внутрішньої обшивки і віконних укосів. На цвяху є поперечна насічка, за рахунок якої кріплення зростає В 5 разів у порівнянні зі звичайним цвяхом. Розміри: 30 х 2,1/35 х 2,1/40 х 2,3/45 х 2,5/50 х 2,5/60 х 2,8/75 х 3,1/100 х 5,0. Розмір 40 х 2,3 випускається також в загартованому варіанті для твердих матеріалів.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *