Геомембрана

Геомембрана-новинка в будівництві та облаштуванні територій

Сьогодні в будівельній галузі і ландшафтному дизайні нерідко виникає необхідність в гідроізоляції і підвищенні довговічності і надійності різних поверхонь. Одним із сучасних матеріалів, використовуваних для цих цілей, є геомембрана, яка являє собою еластичний полімерний матеріал. Завдяки своїм якісним характеристикам (висока механічна міцність, абсолютна водонепроникність і т. д.), вона досить стійка до руйнувань, виникненню тріщин і підтоплень. Саме тому укладання геомембрани дозволяє захищати навіть багаторічні споруди, такі як покрівля, басейни, фундаменти, підвали і т. д. У нас геомембрана цена.

Як правило, купити геомембрану можна в рулонах, що значно полегшує її застосування, наприклад, в ландшафтному дизайні, коли вирівняти поверхню за рівнем дорожнього полотна не представляється можливості.

В якості основи для виробництва геомембрани береться поліетилен. При цьому, він може бути високого (ПВД) або низького (ПНД) тиску. Кожен з них має свою область застосування. Так, наприклад, геомембрана ПВД, реалізована нашою фірмою «ГеоТрейдинг», відмінно підходить для ландшафтних і дорожньо-будівельних робіт, облаштування майданчиків під полігони ТПВ, спорудження дамб і гребель, ізоляції нафтосховищ, складів сухих продуктів, гідроізоляції всіляких водойм і приміщень і т. д.

Насправді, сфер застосування геомембрани в Москві і Єкатеринбурзі безліч. Розглянемо, наприклад, коротко властивості геомембран hdpe. Цей геосинтетичний матеріал виготовляється з поліетилену високої щільності, найбільш часто застосовується в дорожньому будівництві, а також для гідроізоляції тих або інших поверхонь. Пов’язано це з тим, що подібна геомембранная плівка є міцним і стійким до агресивного хімічного середовища, тому навіть за наявності численних виступів на поверхні грунту не пропускає вологу і в той же час відмінно вентилює грунт. Геомембрану з такими властивостями сьогодні успішно застосовують для зміцнення укосів і захисту підпірних і зовнішніх сторін стін, дренажу гідротехнічних об’єктів, у будівництві тунелів (за рахунок зменшення товщини гідроізоляційного шару і рівномірного розподілу навантаження) і т. д.

Незаперечною перевагою геомембран виробник вважає можливість спайки окремих полотен в єдине ціле, причому весь процес досить простий, тому що полотна легко з’єднати за допомогою гарячого повітря.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *