Гостиница

Сьогодні готелі Москви в Мітіно пропонують найрізноманітніші умови для проживання. Відповідно, варіюється і вартість послуг. Вас запрошує Мережа готелів «Крихітка Єнот», в якій постаралися поєднати доступні ціни і високу якість сервісу. Гостей нашого готелю очікують:

Розрахункова година відповідає часу заселення (проживання повні 24 години)
номери різного рівня комфорту і вартості;
свіжі смачні сніданки;
підвищена увага персоналу;
набір додаткових послуг;
стоянка і багато іншого.
До переважних особливостей комплексу «Крихітка Єнот» відноситься також погодинна оплата. Гості готелю можуть оплатити тільки годинник реального користування номером. Це дуже зручно для тих, хто відвідує столицю з одноденним робочим візитом і зацікавлений добре відпочити перед діловою зустріччю або після неї перед поїздкою додому. У нас гостиницы в митино.

Якщо ви шукаєте готелі в Тушино, наша пропозиція також має вас зацікавити. Зручне розташування нашого готелю характеризується крокової доступністю декількох станцій метро. Тому гості мають можливість в найкоротші терміни добиратися в будь-який пункт призначення. Від центру столиці наш готель в районі Митино в Москві відокремлюють буквально п’ятнадцять хвилин пішки до метро і півгодини поїздки. Гості без зусиль можуть ознайомитися з усіма визначними пам’ятками, відвідати магазини та інші об’єкти, що їх цікавлять.

«Крихітка Єнот» чекає гостей і гарантує високу якість сервісу
Серед умов, які пропонують численні готелі в Строгіно, готель «Крихітка Єнот» також вигідно виділяється. Ми постаралися створити сервіс, що відповідає високим сучасним стандартам, і зробити його доступним для великої аудиторії. В готелі панує по-справжньому домашня затишна атмосфера. Наш дбайливий послужливий персонал готовий виконати всі ваші вимоги і створити комфортні умови.

З різноманітністю номерної бази готелю ви можете ознайомитися в даному розділі. Ми представили докладний опис і фотографії, які відповідають дійсності. Використовуйте можливість бронювання номерів завчасно. Це виключить ситуацію, коли ми просто не зможемо Вам запропонувати номер внаслідок відсутності вільних.

Вам обов’язково сподобаються умови і сервіс готелю в Митино «Крихітка Єнот». Ми приділяємо увагу кожному відвідувачу і намагаємося створити умови для комфортного відпочинку. Вибирайте готель в Мітіно «Крихітка Єнот», якщо зацікавлені не переплачувати і комфортно відпочити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *