Гіроскутер

Якщо ролики і велосипеди тобі не до душі, а ходити пішки набридло, гіроскутер Gold Wheels 10 Black – твій вибір. Він розганяється до 16 км/год і може проїхати до 22 км на одній зарядці. Вистачить і на дорогу до школи або універу, і на довгу прогулянку з друзями. У нас найкращій, полный список товаров.

ПО-ПЕРШЕ, БАЛАНС
Щоб в майбутньому не виникло проблем з катанням, спочатку треба налаштувати гіроскутер. Для цього постав його на рівну поверхню, вирівняй колеса і затисни на 15-20 секунд кнопку включення. Гиродатчики запам’ятають це положення і приймуть його за точку відліку при нахилах і поворотах. Готово! Тепер ставай на підніжки і катайся: нахиляйся вперед-назад для розгону-гальмування і терпи вага на потрібну ногу для поворотів.

ШВИДКА ЗАРЯДКА
Незважаючи на велику ємність (4400 мАч), батарея пристрою повністю заряджається з нуля всього за дві години. На те, що пора відключатися від розетки, вкаже світлодіодний індикатор.

НІЧОГО БОЯТИСЯ
Колеса скутера діаметром 10 дюймів дозволяють не побоюючись їздити по нерівних грунтових дорогах, розбитому асфальту, бруківки і навіть невисокій траві. Підніжки мають гумові рельєфні накладки, завдяки яким взуття не буде зісковзувати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *