Деньги под под залог птс

Коли виникає термінова потреба у грошах, а їх немає в кишені, людина в першу чергу просить допомоги у своїх друзів, знайомих або родичів. Ось тільки така процедура не завжди приносить моральне задоволення. Наступний спосіб – звернутися за грошима до банків, але і це не вихід. Заявка на одержання позики пов’язана з тривалою паперовою тяганиною: збором довідок з місця роботи, переглядом банком кредитної історії або вимогою надати поручителя. У нас деньги под под залог птс.
Допомога в отриманні грошей під заставу ПТС у банків-партнерів

Гроші під заставу ПТС і автомобіля за 1 годину
Ідеальне рішення-звернутися в автоломбард, перевага якого полягає в тому, що позичальникові не доведеться розлучатися із заставним майном. Людина оформляє гроші під заставу ПТС, а сам автомобіль залишається в його повному розпорядженні.

Єдине, що буде потрібно, це подати документ, що підтверджує право розпорядження транспортним засобом, кредитору на термін дії договору позики.

Автозайм становить до 75% від вартості транспортного засобу.
Від 10% річних з терміном до 5 років.
З зіпсованою кредитною історією під ПТС: від 2,8% на місяць, терміном до 3 років.
Авто залишається у вас. ПТС у нас.
Після виплати відсотків ПТС повертається власнику.
При собі необхідно мати паспорт, ПТС, СТС (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу).
Такий підхід до отримання фінансів не приносить психологічного дискомфорту, оскільки власник автомобіля витрачає мінімум часу на оформлення угоди та зберігає своє майно. Гроші під заставу ПТС – універсальний спосіб, для тих, хто не бажає розлучатися зі своїм добром».

Відсутність автомобіля для водіїв, які звикли до щоденних поїздок на особистому транспорті, стане серйозною проблемою. Але оформивши позику під заставу ПТС даного дискомфорту вдасться уникнути.

Чи безпечний позику грошей під заставу ПТС і автомобіля?
При оформленні позики складається акт прийому-передачі ПТС між власником автомобіля і кредитною організацією. Причому одна копія підписаного документа залишається на руках у позичальника. Такий примірник угоди перераховує умови зберігання ПТС і є гарантією надання грошей позичальнику.

ПТС зберігається в безпечному місці, доступ до якого мають тільки уповноважені особи, що відповідають матеріально перед клієнтом. Тому процедура отримання грошей під заставу ПТС оперативна, проста і безпечна!

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *