Депутат Державної Думи Росії

Депутат Державної Думи Росії Сергій Жигарєв за короткий термін потрапив у серію вкрай неприємних скандалів. Громадськості стало відомо про те, що депутат погрожував близькій подрузі ольга сентерева ножем, вимагаючи у неї повернення зроблених їй подарунків і звинуватив її у розкраданні великої суми грошей. Крім того, Сергій Жигарев був побитий невідомим чоловіком, а після сам напав на кореспондента інтернет-видання Mash. Сивина в бороду
Член фракції ЛДПР, депутат Державної Думи Росії і голова Комітету з економічної політики, промисловості, інноваційного розвитку і підприємництва нижньої палати парламенту, а також член Національного банківського ради країни Сергій Олександрович Жигарев на своєму сайті стверджує: «Саме з проблем виростають завдання, які повинен вирішувати депутат — бути поруч зі своїми виборцями, боротися за їхні інтереси, допомагати не словом, а ділом! Для цього у кожної людини повинна бути можливість розповісти про свою біду».

Мабуть, для того, щоб відповідати своєму девізу і бути ближче до виборців, глибоко одружений (плюс троє дітей) Жигарев, близько року тому познайомився з Ольгою Синтюревой. Схоже біда, з якою могла звернутися до депутата 24-х річна фотомодель була настільки велика, що зажадала від народного обранця відшкодування у вигляді багатих дарів, а саме: автомобіля Mercedes-Benz GLE 400 вартістю понад 4 мільйонів рублів, дорогою шуби та дизайнерської сумочки (для справедливості — точно такий же екземпляр Сергій Жигарев подарував на Новий рік і своїй дружині). У будь-якому випадку депутат міг собі це дозволити, оскільки, за даними Forbes, доходи Сергія Жігарева, в минулому першого заступника гендиректора компанії «Газпромбанк-інвест» і екс-президента «МТК-холдинг», тільки за один далекий 2010 рік оцінювалися в 38 мільйонів рублів.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *