Деревянные окна со стеклопакетом из лиственницы

При виробництві вікон Вінчеллі використовується сибірська модрина. Вона володіє найвищими фізико-механічними властивостями серед усіх хвойних порід нашого регіону. Вартість підмосковній модрини набагато нижче, однак вона має і більш низькою щільністю в порівнянні з сибірської: швидкість росту дерева в Сибіру в два рази повільніше, ніж в лісах Підмосков’я, тому воно помітно щільніше. Саме від щільності і рівності річних кілець деревини залежать споживчі характеристики виготовлених з неї вікон. Чим дерево щільніше, тим воно довговічніше, меншою мірою схильне до всихання, краще відштовхує вологу і має чудовий зовнішній вигляд. До основних переваг відноситься:

Стійкість до гниття (на 40% вище, ніж у ясена або дуба);
Більш низька вартість в порівнянні, наприклад, з дубом (на 30-40%);
Високі теплоізоляційні характеристики.
Якщо Ви хочете купити вікна з модрини від виробника зі склопакетом і бути впевненими у високій якості, то наша продукція – правильний вибір. У нас деревянные окна со стеклопакетом из лиственницы.

Всі вироби Vinchelli обробляються за технологіями фарбування VinLine і Softline Feeling, завдяки яким естетичні та функціональні якості віконних конструкцій зберігаються протягом всього терміну експлуатації.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *