Дермапен

Використання рукавичок, є одним з головних вимог при проведенні фракційної мезотерпії особи і тіла. Незважаючи на стилетну заточку голок і їх мізерний діаметр, а так само швидке закриття проколу, можлива поява кров’яної роси, часто при глибокій від 2.5 до 3мм глибини інвазивності. Ми розповімо что такое дермапен

Демакіяж-умивання.

Підготувати шкіру клієнта: провести демакіяж, нанести асептичний засіб.

Підготовка приладу.

Вставити стерильний картридж, при пошкодженні упаковки, картридж викидається. Встановити необхідну довжину і режим коливання голок.

Параметри підбираються індивідуально в залежності від корегованої проблеми, больового порога, товщини шкірного покриву на оброблюваній ділянці, його розмірів і техніки. Звичайна глибина інвазивності від 0,5 до 2 мм

Нанесення коктейлю.

Нанести мезококтейль, рівномірно розподілити по області впливу.

Мезококтейли MESOLINE має спеціальні препарати для роботи з фракційним апаратом. Рекомендується використання тільки сертифікованих мезопрепаратів і застосування їх в напрямку усунення конкретних естетичних проблем.

Робота.

Ведеться апарат по масажних лініях, без ривків, по поверхні шкіри.

Наступним проходом слід захльостувати попередній, не допускаючи місць залишених без уваги. Менш чутливі області краще обробити першими, щоб клієнт відчувши вібрацію і поколювання звик до відчуттів, і зрозумів, що це безпечно. Обробка періорбітальної області здійснюється по кістковому краю. Кожна зона обробляється 2-4 рази.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *