Диагностическая карта техосмотр

Ми пропонуємо офіційну і легальну допомогу в отриманні діагностичної карти. Техогляд оформляє спеціалізована станція ТЕ, що має офіційну акредитацію в Російському Союзі Автостраховиків. Наші партнери тільки акредитовані пункти технічного огляду по всій Росії. У нас найкращій диагностическая карта техосмотр.

ЕАИСТО – єдина автоматизована інформаційна система технічного огляду. Обов’язок проходити технічний огляд покладено на власників транспортних засобів, оснащених двигуном внутрішнього згоряння об’ємом понад 50 куб. см, або електродвигуном потужністю понад 4 кВт, максимальна конструктивна швидкість яких перевищує 50 км/ч. В ході інструментального контролю з допомогою спеціального обладнання перевіряється відповідність стану та комплектації автомобіля основних положень по допуску транспортних засобів. Серед іншого контролюється:

Відповідність вмісту CO/CH у вихлопі нормам токсичності.
Люфт рульового механізму, який не повинен перевищувати встановлених для даного типу транспортного засобу допусків.
Регулювання ближнього світла фар, а також сила світла фар ближнього і дальнього світла і протитуманних фар.
Працездатність світлових приладів.
Працездатність склоочисника і склоомивача.
Відповідність світлопропускання скла встановленим нормам.
Наявність і комплектність аптечки, вогнегасника і знака аварійної зупинки по ГОСТ Р41.27-2001.
Ефективність робочої гальмівної системи і розподіл гальмівних зусиль на одній осі.
Працездатність стоянкового гальма.
і інші параметри.
За результатами перевірки видається Діагностична карта, де відзначені параметри, за якими проводилася перевірка і відповідність або невідповідність їх нормам.

У разі якщо будь-які параметри не відповідають нормам, водій повинен протягом 20 діб усунути несправності і знову з’явитися на пункт інструментального контролю для оцінки цих параметрів, при цьому повторна оплата за діагностику транспортного засобу не справляється. З 27 листопада 2010 року медична довідка встановленого зразка для проходження технічного огляду не потрібна.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *