Дизайн интерьера

Добрий день, мене звуть Марина, я дизайнер і засновник студії авторського дизайну інтер’єру «Золотий перетин», яка знаходиться в місті Казань. Зараз, швидше за все, ви вибираєте фахівця з дизайну інтер’єру квартири, будинку, кафе чи ресторану з величезної кількості варіантів і ще не вирішили, чи варто звернутися до мене. Давайте вирішимо разом! У нас дизайн интерьера.

Отже, я підходжу вам, якщо ви:

Точно знаєте, чого хочете, і шукаєте майстра, який втілить ваші бажання.

Я зроблю все, щоб ваш інтер’єр вийшов саме таким, про яке ви мрієте! І це не просто слова, а мій робочий метод.

Але якщо ви зовсім не знаєте, чого хочете? І в цьому випадку нам з вами по дорозі! Не дивуйтеся, якщо при першій діловій зустрічі вам здасться, що ви перебуваєте на прийомі у психолога. Я буду задавати вам прості, але дуже важливі питання: наприклад, ми з вами обговоримо склад мешканців, їх вік, хобі та рід занять. Також Я обов’язково запитаю: чи потрібна вдома робоча зона? чи багато у вас речей? чи любите ви готувати?

Словом, спочатку я допоможу вам зрозуміти, як може і повинен виглядати інтер’єр вашої мрії. І тільки потім приступлю до розробки проекту.

Питання, яке хвилює моїх клієнтів на початковому етапі: «Що робити, якщо мені не сподобається проект дизайну інтер’єру?»

І всім я відповідаю: «Не сподобається? Це дуже малоймовірно!»

По-перше, за роки діяльності я розробила технологію вивчення смакових уподобань, яка допоможе мені ретельно опрацювати необхідний функціонал інтер’єру вашого особистого інтер’єру.

По-друге, вам буде цікаво спостерігати, як з нашого з вами спілкування народжується інтер’єр вашої мрії

По-третє, вартість втілення інтер’єру не перевищить ваші фінансові можливості. Я захищаю моїх клієнтів від неприємного сюрпризу у вигляді несподіваних витрат.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *