Доплер узи при беременности

УЗД щитовидної залози
Діагностика захворювань різних органів і систем, дослідження стану вагітної жінки та плоду за допомогою ультразвуку, давно вже стали невід’ємною частиною медичної практики і відмінно зарекомендували себе серед населення за рахунок своєї простоти, абсолютної безболісності, безпечності та достовірних результатів. Сучасна апаратура в поєднанні з високим рівнем професіоналізму лікаря УЗД-діагностики дозволяє побачити початкові, мінімальні патологічні зміни, ще тоді, коли хвороба ніяк не проявляє себе, і це дає надію на хороший результат своєчасно розпочатого лікування. У нас доплер узи при беременности.
Саме для такої свучасної діагностики лікарі рекомендують проходити жінкам регулярне УЗД обстеження органів малого тазу, а після 40 років і УЗД молочних залоз. Для чоловіків точкою додатки профілактичного УЗД є передміхурова залоза. Щоб почати лікування аденоми простати, необхідно провести ретельну діагностику, зробити ТРУЗД, то є ультразвукове дослідження з участю додаткового датчика, що вводиться в пряму кишку.
Також УЗД застосовується для діагностики захворювань наступних органів і систем: УЗД черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза), заочеревинного простору (нирки, надниркові, сечоводи), щитовидна залоза, молочні залози, суглоби, судини, серце, УЗД головного мозку (нейросонографія) у дітей молодшого віку.
Скринінгове УЗД дослідження плода показано тричі за період вагітності, а також додатково по необхідності. Воно дозволяє виявляти вроджені вади розвитку, ознаки генетичної патології, оцінити, як протікає вагітність, як розвивається малюк.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *