Дымоходы из нержавеющей стали

Виробництво димоходів з нержавіючої сталі знаходиться недалеко від Москви в сел. що дозволяє виготовити димохід з нержавіючої сталі не стандартних розмірів в найкоротші терміни.

У виробництві димоходів використовується якісні стали марок AISI 409, 430, 304, 321. Шви елементів димоходів зроблені методом TIG-зварювання встик на нержавіючих сталях. В якості ізоляції використовується базальтовий ізолятор IZOVOL витримує температуру до 1000°С. У нас дымоходы из нержавеющей стали.

Вся продукція сертифікована.

РІЗНОВИД ДИМОХОДІВ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ
Одностінні димоходи — призначені для використання всередині опалювального приміщення, або для гільзування цегляних каналів. Двостінні димоходи (сендвіч) — призначені для використання всередині і зовні будинків, що дозволяє звести до мінімуму утворення конденсату.

ДИМОХІД «ЕКОНОМ» ЗІ СТАЛІ МАРКИ 430
AISI 409 – нержавіюча сталь (товщиною 1 мм) застосовується у виготовленні димоходів для твердопаливних печей, банних печей, котлів на твердому паливі, камінів.
AISI 430 – нержавіюча сталь (товщиною 0,5 мм) застосовується у виготовленні димоходів для печей, газових котлів, камінів, колонок та іншого газового обладнання.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *