Индивидуальный тепловой пункт

ТОВ» Югресурс » створено 11.04.2008 на базі тепломережевих організацій. Однією з перших наших функцій була організація достовірного обліку споживання енергоресурсів у споживачів. В результаті відокремлення та зростання організації спектр наших послуг у сфері енергетики значно розширився. Ми займаємося проектуванням, будівництвом, обслуговуванням споживачів, у тому числі ремонтом об’єктів виробництва та енергетики. Беремо на себе договірні зобов’язання щодо експлуатації небезпечних виробничих об’єктів, здійснюємо підготовку об’єктів до опалювального сезону, налаштовуємо котли, пальники, а також готуємо документацію для здачі в Ростехнагляд. У нас индивидуальный тепловой пункт.

Одним з наших головних якостей є прагнення забезпечувати Замовників якісним обладнанням, всією необхідною документацією. Для цього велика увага приділяється метрологічному забезпеченню. ТОВ «Югресурс» є представником ТОВ «СТП» по Південному Федеральному округу. ТОВ «СТП» надає послуги по введенню в державний реєстр засобів вимірювань, атестації методик (методів) вимірювань, метрологічної експертизи технічної документації, перевірки відповідності вузлів вимірювань газу вимогам ГОСТ Р 8.740 (ГОСТ Р 8.741), а також виступає в якості експертної організації при виникненні неоднозначних питань у галузі споживання/постачання газу.

Нижче ви можете ознайомитися з нашими досягненнями, схемою роботи, зразками наших робіт і перейти в розділ «Послуги», в якому наші послуги поділені за видами. Залишаючи повідомлення в будь-якому з розділів, ви повинні розуміти, що ваш телефон передається безпосередньому керівнику-виконавцю для зворотного дзвінка без СМС-розсилок і спаму. Якщо у вас міський телефон, зателефонуйте по одному з номерів з розділу «Контакти». Ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання і виконаємо все, що вам потрібно.
Як ми працюємо
Всі передпроектні і обмірювальні роботи перед оцінкою вартості ми зробимо абсолютно безкоштовно. Якщо ви зателефонуєте в офіс в будні дні, Вас обов’язково зв’яжуть з фахівцем по вашому напрямку.

Для приватних осіб передбачені гнучкі ціни і зручний графік роботи, будь то газифікація приватного будинку або його опалення.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *