Интерьеры квартир

За довгий час ми накопичили величезний досвід у створенні зручних, комфортних і красивих інтер’єрів. Що таке дизайн інтер’єру, зроблений у нас? Це гарантія того, що ваша квартира, будинок, або будь-яке інше приміщення буде не тільки красивим, але і практичним, зробленим з урахуванням ваших звичок і побажань. Технічна частина, яка доповнює екскізи, допомагає вам і будівельникам втілювати дизайн майбутнього інтер’єру в життя, не боячись, що щось може не вийти, адже на кресленнях є всі необхідні схеми, вузли і розгортки. При цьому всі матеріали і меблі, які будуть намальовані на ескізах при створенні нашого проекту будуть реально існуючими, і ми надамо вам кошторис на них або аналоги, щоб ви змогли зробити дизайн інтер’єру. У нас интерьеры квартир. Ми
розробляємо як дизайн інтер’єрів, так і архітектурні проекти з 1997 року. Працюємо з будь-якими стилями і приміщеннями. За нашою спиною вже більше тисячі проектів, від класики, з величезною кількістю створюють затишок деталей.

Працювати
Працювати
при створенні дизайн-проекту з використанням тільки реальних матеріалів. При здачі проекту ми надаємо кошторис на матеріали, штори і меблі, із зазначенням назв, вартості та інших характеристик.

C задоволенням
C задоволенням
працюємо з комерційними приміщеннями. Ми працюємо як з дизайном невеликих приміщень, наприклад кабінетів і офісів, так і з великими об’єктами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *