Кавинтон

У 1 мл концентрованого препарату міститься 5 мг вінпоцетину.

Інші компоненти: склад доповнюється аскорбінової к-ої, натрію метабісульфатаом (е 223), винної к — ої, спиртом бензиловим, сорбітом (Е40), водою для ін’єкцій. Детальніше на https://medpravda.com.ua/preparat/kavinton.

Лікарська форма: концентрат для розчину для інфузій.
Категорія відпустки
Виробник
Безпосереднє виробництво: ВАТ «Гедеон Ріхтер» Н-1103, Будапешт, Вул. Демреї, 19-21, Угорщина.

Фармакотерапевтична група
Психоаналептик. Психостимулятор і ноотропний препарат.

Фармакологічні властивості
Медичний препарат Кавінтон посилює кровообіг і метаболічні процеси в ЦНС, призводить до норми реологічні властивості крові. Надає нейропротективное дію, підвищує стійкість нервової тканини до гіпоксії.

Препарат не впливає на загальний кровотік (не знижує артеріальний тиск, об’єм серцевого викиду, частоту серцевих скорочень), але вибірково знижує опір у венах і артеріях головного мозку, збільшує кровотік. Кавінтон забезпечує адекватне кровонаповнення зон ішемії в мозку.

Показання до застосування
Неврологічні захворювання: післяінсультні стани, недостатність вертебробазилярного басейну, погіршення інтелектуальної діяльності судинного генезу, атеросклероз мозкових судин, посттравматична і гіпертензивна енцефалопатія. Також застосовується при судинних патологіях очей і внутрішнього вуха.

Протипоказання
Гострий період інсульту, який виник через крововилив, ІХС тяжкого ступеня, аритмія. Гіперчутливість хворого до вінпоцетину, аскорбінової, винної кислоти та інших компонентів препарату.

Кавінтон дітям застосовувати не можна.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *