Как оформить самозахват земли

Як можливо оформити самозахоплення ділянки землі? Цим питанням цікавиться багато людей. Популярність даного питання пояснюється тим, майже кожен житель нашої країни не захоче витратити вагон часу і сили на те, щоб багаторазово відвідувати чиновників для оформлення ділянки землі згідно із законодавством Російської Федерації.

В першу чергу необхідно знати, що вираз «самозахоплення земельної ділянки» позначає незаконну маніпуляцію, і за неї передбачається адміністративна відповідальність. Саме цей факт є підставою бажання людей правильно оформити самозахоплення землі. Багато хто задається питанням що для цього необхідно знати і мати. Ми розповімо Как оформить самозахват земли.

Розміри штрафу за самозахоплення землі

Адміністративне покарання за таку незаконну дію, яка передбачає самозахоплення землі, обумовлюється безпосередньо видом земельної ділянки. Якщо земля знаходиться в муніципальному розпорядженні, то розмір штрафу тоді становить 500-1000 рублів. Коли земельні ділянки відносяться до водних, лісових угідь або до територій, на яких знаходяться корисні копалини, тоді розмір штрафу буде трохи більше.

Щоб уникнути такі неприємні наслідки необхідно як можна швидше зайнятися оформленням і реєстрацією земельної ділянки згідно з регламентом законодавчої бази Російської Федерації. Яким способом правильно легалізувати самозахоплення землі?

Отримання координат при межуванні і їх важливість
Перш ніж приступити до оформлення самозахоплення землі, необхідно запам’ятати, що список документів, які потрібні для проведення даної процедури злегка відрізняється згідно з прийнятими законодавчими нормами кожного окремого регіону.

Тим не менш присутній якийсь приклад порядку дій, якого необхідно дотримуватися при здійсненні даної процедури. Першим етапів у цьому Порядку є визначення меж земельної ділянки, яка провадиться уповноваженою особою. Далі необхідно скласти і відправити заяву в органи місцевого самоврядування для того, щоб з’ясувати чи є власник на дану земельну ділянку або власник відсутній.