Камагра

Сучасні представники сильної статі можуть легко поліпшити свої показники чоловічої сили. Спеціально для цього створюються ефективні і безпечні для здоров’я медичні препарати, засновані на новітніх розробках в області фармакології та медичних біотехнологій. Ще одним важливим перевагою цього засобу вважається досить демократична ціна. Як відомо, більшість розрекламованих медикаментів цього напрямку коштують чималих грошей. Але навіщо переплачувати за бренд, якщо можна купити дженерик (аналог відомого препарату), демонструє нітрохи не меншу ефективність. Так, одним з найбільш відомих і популярних дженериків Віагри, який славиться своєю високою якістю і швидкодією, є Камагра. Ми пропонуємо камагра купить.

Опис препарату

Камагра випускається індійською фірмою Ajanta Pharma у формі таблеток по 50 і 100мг, в одній упаковці містяться чотири таблетки зеленого кольору в плівковій оболонці, мають ромбоподібну форму. Ліки можна придбати без рецепта лікаря. Але перш ніж скористатися ним, бажано проконсультуватися у хорошого лікаря, який виявить можливі протипоказання і призначить індивідуальне дозування препарату. Таблетки містять в своєму складі те ж основне активна речовина і в тих же пропорціях, як і в Віагрі — силденафілу Цитрат. Принцип дії заснований на розслабленні гладких м’язів статевого члена, що призводить до природного збільшення кровотоку в області органів малого тазу. В результаті забезпечується здорова і тривала ерекція.

Застосування

Дія препарату починається через приблизно 30 хвилин після його прийому. При переїданні або вживанні жирної їжі одночасно, або незадовго до прийняття препарату даний часовий проміжок може істотно збільшитися. Максимально допустима добова доза становить 100 мг на добу. Ліки застосовується перорально, таблетку слід запити невеликою кількістю чистої води. При прийомі препарату важливо врахувати, що бажаних результатів можна досягти лише при наявності природного статевого збудження. Дія засобу полягає лише в підвищенні потенції. На відміну від афродизіаків, ерекцію воно не забезпечує. Тривалість дії становить близько чотирьох годин і залежить від віку чоловіка, стану його здоров’я і деяких інших індивідуальних чинників.