Кварцевый камень

Caesarstone-кварцовий камінь офіційно вважається найбільш затребуваним з матеріалів преміум-класу. У палітрі Caesarstone зібрані найкращі, найбільш затребувані кольори. З кварцового агломерату Caesarstone можна створювати безшовні і складні пластичні форми.Вузька спеціалізація, інноваційні технології та обладнання останнього покоління дозволили створити матеріал, який обґрунтовано зайняв своє місце в рядах кращих світових брендів кварцового каменю. Кварцовий камінь Caesarstone двічі хороший! Володіючи високою якістю, він має вартість, недоступну іншим провідним торговим маркам.

caesarstone — кварцовий агломерат випускається на сучасних потужних виробничих лініях по всьому світу. Основна перевага висока якість матеріалу. Ідеально підходить для виготовлення кухонних стільниць, стільниць у ванну кімнату, підвіконня і мийки. Штучний камінь офіційно вважається найбільш затребуваним і технологічним матеріалом. Кухонний стільниць зі штучного каменю ідеально виглядають в сучасних кухнях.

Caesarstone Лтд. виробляє преміум-кварцові поверхні, які використовуються як в житлових, так і комерційних проектів, як стільниці, марноти, плакування стіни, підлоги та інших внутрішніх поверхонь.

Caesarstone поєднує в собі красу з видатними характеристиками, дозволяючи вам втілити ваші дизайнерські фантазії в життя.

Caesarstone поверхні відповідають суворим стандартам якості від початкової закупівлі сировини до остаточної перевірки якості управління. Висококваліфікований і навчений персонал забезпечують якість продукту, який не має собі рівних в галузі. Процес виробництва починається з ретельного огляду всіх вхідних сировинних матеріалів. Ці змішуються в співвідношенні до 93% природного кварцу з пігментами і полімерними смолами.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *