Керамика

Керамічний посуд користується популярністю у всьому світі. Її легко мити, вона витримує високі температури, має широку колірну гамму і самі незвичайні форми. В кераміці зійшлося все найкраще, що є в інших видах кухонного посуду. Саме тому з неї виробляють абсолютно все, починаючи від перечниць, закінчуючи бочками для соління. У нас керамика оптом.

У нас можна купити керамічний посуд:
Келихи і кружки
Посуд для запікання
Сервізи, тарілки
Чайники, турки
Набори для вина і штофи
Бочки для соління
Одне зі слабких місць кераміки – крихкість. Тому важливо, щоб посуд був виготовлений за всіма стандартами. Це гарантує її довгий термін служби. Товари з нашого асортименту сертифіковані, а це означає, що при їх виробництві були дотримані всі вимоги. Тому купивши посуд з кераміки в «ТАВ-Інвест» ви можете бути впевнені в її довгому терміні служби.

Посуд для готування буде тим краще, чим товщі будуть її стінки. Такі горщики і форми рівномірніше прогрівають їжу і довше зберігають тепло.

Догляд за посудом з кераміки
Керамічний посуд має ідеально гладку поверхню. Тому її легко мити навіть після запікання. Але для збереження її первісного вигляду не рекомендується використовувати при митті чистячі порошки і жорсткі губки.

Купуючи посуд з кераміки, не забувайте про силіконові лопатки. Це найкраще доповнення для керамічного посуду, так як такі лопатки не травмують її поверхню при помішуванні.

Користуючись цими простими порадами, ви продовжите термін служби керамічного посуду в 2-3 рази.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *