Копии часов

Високоякісні копії швейцарських годинників відомих марок – вибір тих, хто знає толк в розкішних аксесуарах. Репліки (від англ. replica-точна копія) ідентичні оригіналам по функціональності і дизайну. Єдина відмінність-багаторазово нижча ціна. У нас копии часов.

Матеріал
При виробництві точних реплік годин використовуються матеріали, аналогічні оригіналами по зносостійкості і міцності: сталь 316L, напилення IPG, натуральна шкіра і т. д. Застосування таких матеріалів дозволяє знизити вартість готової продукції, але не відбивається на дизайні і довговічності.

Механізм
Оригінальний годинник збирають вручну, використовуючи унікальні механізми. В основі реплік-механічні та кварцові механізми марок ETA, Frederic Piguet, Ronda. Їх точність і якість не підлягають сумніву, адже їх застосовують популярні бренди середньої цінової категорії.

Виробництво
Навіть самі престижні бренди все частіше переносять свої виробництва в Китай (до 80 % наручних годинників зроблено в цій країні). Збірка якісних реплік ведеться на території Бельгії, Австрії, на автоматизованих заводах, оснащених за останнім словом техніки.

Чому копії годин так популярні?
Швейцарські годинники дозволяють визначити не тільки точний час, але і статус свого власника. Вони-показник відмінного смаку, відображення індивідуальності власника. Але для того щоб продемонструвати оточуючим бездоганне почуття стилю, не обов’язково витрачати мільйони рублів. Досить придбати першокласну репліку годинників Rolex, Rado, Ulysse Nardin або Longines!

Вартість
Поєднання доступної ціни, вишуканого дизайну і високої якості – ось що таке точна репліка. Стильний годинник з позолоченими стрілками і шкіряним ремінцем-ефектне доповнення респектабельного образу. Купити їх в нашому магазині можна за ціною від 4 290 рублів!

Розкішний вигляд
По-справжньому якісні репліки – аксесуари, зовні не відрізняються від оригіналів. Дорогі копії годин скрупульозно повторюють дрібні штрихи дизайну, і навіть авторизований дилер не завжди може візуально відрізнити репліку від оригінальної моделі.

Надійність
Продажем влучних реплік займаються тільки спеціалізовані салони, такі як магазин MoscoWatch, готові запропонувати клієнтам розширену гарантію на пропоновані вироби. Гарантійний термін становить не менше 1 року.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *