Краснодар реклама

Ми згуртована команда молодих, творчих і захоплених своєю справою професіоналів. Наш колектив існує з 2006 року і за цей час нашими клієнтами стали багато відомих і тільки починають свій бізнес компанії. У нас краснодар реклама.

Власне виробництво — наша перевага
Наша перевага — це виробництво оснащене сучасним обладнанням у поєднанні з досвідченими фахівцями своєї справи, які використовують новітні технології і розробки у виготовленні якісної продукції на ринку реклами в Краснодарі.

Виготовлення зовнішньої реклами. Від дизайну до монтажу: Широкоформатний друк від 360 до 720 dpi: Інтер’єрний друк від 1440 до 2880 dpi:

Рекламні вивіски
Оформлення фасадів;
Внутрішнє оформлення;
Світлові короби;
Неон;
Об’ємні літери;
Вивіски, таблички;
Забудова виставкових стендів.

Широкоформатний друк;
Інтер’єрний друк;
Друк на банерній тканині;
Друк на самоклеючих плівках;
Друк на папері;
Друк на сітці;
Виготовлення брендмауерів і перетяжок;
Зварювання і люверсовка.
Друк на банерній тканині;
Друк на самоклеючих плівках;
Друк на папері;
Друк на перфорованій плівці
На полотні;
На поліефір.

Реклама в Краснодарі і Краснодарському краї.

Рекламне агентство «Перша Справа»- це найбільша виробнича компанія, що здійснює свою діяльність на території Краснодара і Краснодарського краю. Фахівці компанії «Перша Справа» стежать за передовими новинками в сфері реклами і моментально впроваджують новітні технології на виробництві та рекламному агентстві. На будь-якому з етапів співпраці, основною метою нашої компанії є якісне та ефективне виконання поставленого завдання.

Рекламно-виробнича компанія «Перша Справа» рада запропонувати своїм клієнтам широкий вибір послуг по дизайну та виготовлення реклами в Краснодарі. У числі наших послуг: виробництво поліграфічної продукції, рекламних матеріалів, візиток, буклетів, каталогів, табличок, пакетів і т. п. Послуги широкоформатного друку для виготовлення зовнішньої реклами, інтер’єрної друку, шовкографії, тамподруку, уф-друк, виготовлення сувенірної продукції.

Співпраця з нами починається з дзвінка або візиту в рекламно-виробничу компанію «Перша справа» , ви говорите менеджеру що саме вас цікавить, отримуєте консультацію і кошторис на твердження, а потім:

1. Ми укладаємо договір;

2. За технічним завданням створюється візуальний макет і висилається Вам на електронну пошту;

3. Узгоджуємо макета і технічні характеристики продукції;

4. Виготовляємо продукцію;

5. Відвантажуємо або монтуємо виріб;

6. Надаємо закриваючі документи і гарантійний талон;

Виготовлена зовнішня реклама монтується на узгоджене замовником місце в Краснодарі або Краснодарському Краї. Рекламне агентство «Перша Справа» надає гарантію на всю виготовлену продукцію, виконує гарантійне, а також післягарантійне обслуговування у всіх випадках, передбачених законом і договором.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *