Кресло руководителя

Крісло для керівника – це елемент меблів, за якою судять про солідність людини і його місце в організації, тому її необхідно вибирати ретельно, враховуючи не тільки зручність, але і зовнішній вигляд.

Такі моделі відрізняються підвищеною комфортністю і великими габаритами. М’який наповнювач і вигини в районі попереку і шиї дозволять працювати за столом протягом багатьох годин, захищаючи спину від виникнення болів. Більше не потрібно буде переживати за поставу і стан хребта. У нас кресло руководителя купить спб.

В якості оббивки прийнято використовувати такі матеріали:
Натуральну шкіру; Штучну або кожзам; Сітку Замшу;Тканинну оббивку.

Натуральність, м’якість або підвищена повітропроникність – кожен клієнт може підібрати варіант під свій смак. Каркас виробу виконується зі сталі, окремі моделі зверху покриваються деревом для створення більш дорогого виду.

Крісла керівників можуть включати додаткові валики, підголовники і підставки під ноги, завдяки яким можна перерватися на перерву і ненадовго розслабитися. Всі моделі ергономічні, вони можуть підлаштовуватися по висоті, встановлюватися в одному положенні, розгойдуватися і нахилятися.

Стиль виконання варіюється від традиційного до модерну і нео. При замовленні вироби можна вибрати певний колір матеріалів, який буде гармонійно поєднуватися з іншими предметами інтер’єру (столом, шафами, стелажами і обробкою стін).

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *