Кружка хамелеон

Сублімаційний друк на кружках є одним з найбільш поширених способів нанесення малюнків на питну посуд. Технологія ця, з одного боку, універсальна, оскільки дозволяє наносити абсолютно будь зображення. Це можуть бути різні (в тому числі і власноруч зроблені) малюнки, написи, логотипи, колажі, фотографії, рекламні слогани та ін.

З іншого боку, нанесення на гуртки, не є надто дорогим методом друку. Тому готова продукція не тільки ефектно виглядають, але і завжди реалізується за доступною для кінцевого споживача ціною. У нас кружка хамелеон.

На нашому сайті кружки з печаткою пропонуються в широкому виборі варіантів. Один з найбільш цікавих і популярних зразків питної посуду – гуртка хамелеон, яку так називають за її властивість під дією високих температур змінювати свій початковий вигляд.

На перший погляд це звичайна кружка, виконана зовні в чорному кольорі. Але якщо плеснути в неї окропу, то замість монотонного чорного кольору з’явиться фотографія, зображення, логотип або напис. В процесі охолодження посуд знову набуває колишню забарвлення. Всі ці перетворення стають можливими завдяки використанню в ході друку спеціальних чорнила на водянистих кристалах.

Такий не зовсім звичайний вид посуду більш специфічний у догляді, ніж прості гуртки. Тут важливо дотримуватися деяких нюансів:

— мити вироби можна тільки вручну;

— використовувати абразивні засоби очищення, як і сильнодіючу миючу хімію, небажано;

— в ході експлуатації варто бути акуратним і повністю виключити появу подряпин.

На сайті компанії можна замовити друк на кружках оптом як для потреб офісу, так і в якості ефективного інструменту реклами. Також можна придбати посуд з печаткою в одиничному екземплярі собі або в подарунок своїм близьким. «Супер-кружка» має все необхідне для того, щоб в мінімальні терміни виконати будь-яке за складністю замовлення.

Корисний, веселий і унікальний рекламний подарунок!

Зовнішня стінка гуртки має чорний колір, але коли наливаємо в кухоль окріп,

чорний колір розкриває перед нами всі фарби логотипу, картинки або фотографії!

Інструкція по догляду за керамічним кухлем.:
* не дряпайте шар хамелеона
* уникайте використання сильних миючих засобів для очищення
* тільки ручна мийка
* не користуйтеся мочалкою з абразивною тканиною для миття

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *