Лагерь на Кипре

Літо — пора канікул. Навряд чи можна змусити дитину сидіти за книгами і підручниками, вивчаючи іноземну мову. Компанія Gloria Travel Services пропонує відмінну альтернативу-Дитячий табір на Кіпрі.

На острові відпочинок організований таким чином, щоб всі діти незалежно від вікової групи, виявилися залучені в процес вивчення англійської. Паралельно з вивченням міжнародної мови, підлітки зможуть насолоджуватися чистими пляжами і кристально чистими водами Середземного моря. У нас найкращій лагерь на Кипре.

Звернемо увагу на те, що пропонує табір від компанії Gloria Travel Services:

проживання в 4-зірковому готелі;
повний пансіон;
діти з усіх країн світу віком від 7 до 17 років;
викладачі — носії іноземної мови;
розважальні заходи під керівництвом талановитих аніматорів;
групові та індивідуальні заняття.
Варто також розповісти про місце, де розташований табір. Це невелике село під назвою Episkopi. Тут панує мир і спокій, так що батьки можуть не хвилюватися про безпеку своїх дітей.

Що стосується самої програми, розрахованої на 20 уроків в тиждень по 45 хвилин, то вона була розроблена спеціально для школярів. Максимальне число студентів в групі не перевищує 15 осіб, так що ніхто не буде обділений увагою досвідченого викладача. А в кінці курсу кожен учень отримає сертифікат таких відомих коледжів, як The Language Explorer і Malvern House London.

Проте курси англійської на Кіпрі — далеко не все, що може запропонувати вам компанія Gloria Travel Services. У таборі також передбачена розважальна програма, метою якої є розвиток творчих та спортивних талантів у дітей, практика іноземної мови під час спілкування з однолітками і т. д. Детальніше про табір тут

Регулярно проводяться екскурсії, під час яких студенти зможуть дізнатися історію Кіпру, познайомитися з його культурою і насолодитися тут панує атмосфера миру та спокою.

Компанія Gloria Travel Services і наш дитячий табір Young Explorer гарантують, що під час відпочинку в дитячому таборі на Кіпрі ваша дитина буде перебувати під невсипущим контролем висококваліфікованих викладачів, вчителів і рятувальників. З нами вивчення англійської перетвориться на свято.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *