Лекарство

Які існують ефективні таблетки для лікування простатиту у чоловіків? Це питання цікавить пацієнтів, які страждають недугою. Медикаментозна терапія становить основу одужання. Якісне лікування підбирається урологом в індивідуальному порядку. Це полегшує шлях позбавлення від простатиту і зводить нанівець ризики ускладнень. На медичний ринок випускаються різні ефективні препарати для лікування простатиту. У нас лекарства от простатита.

Урологи радять застосовувати комбіновану схему лікування, так як крім фізіологічного дискомфорту, хвороба приносить психологічні проблеми. Це позначається на стані пацієнта. Він стає дратівливим, агресивним або, навпаки, впадає в депресію. Краще лікування простатиту зможе призначити тільки лікар, отримавши повну картину анамнезу. Терапія залежить від віку хворого, стадії захворювання, додаткових протипоказань.

Ефективний засіб для лікування простатиту: види медикаментів

Антибіотики. Препарати, що використовуються при гострій стадії простатиту і при бактеріальній природі виникнення недуги. Їх завдання — запобігти запальний процес і знищити віруси. Уролог призначає аналізи у вигляді збору соку передміхурової залози. Цей аспект допомагає виявити тип патогенних бактерій. Ефект від терапії досягається після максимальної концентрації препарату. Курс лікування — 1 місяць.
А-адреноблокатори здатні нормалізувати процес сечовипускання і вплинути на його якість. Препарат позбавляє від спазму сфінктера і розслабляє гладку мускулатуру. Тиск всередині сечового міхура приходить в норму, частота позивів знижується.
М’язові релаксанти мають схожий алгоритм дії, як і А-адреноблокатори. Тільки вони знімають спазм в паховій області промежини). Тиск в органі малого таза нормалізується, біль відступає.
Простатит супроводжується хворобливими відчуттями, різями, спазмами при сечовипусканні. Уролог в комплексній терапії виписує знеболюючі препарати (ібупрофен, аспірин).
Медикаменти на основі лікарських трав і рослин так само добре себе зарекомендували в боротьбі з простатитом. Фітотерапія спрямована на усунення набряклості залози, поліпшення відтоку ферменту. В народній медицині використовуються гарбузове насіння.
Гормональні медикаменти прописують для нормалізації гормонального фону.
Заспокійливі засоби, такі як седативні препарати, лікар призначає при затяжних стресових станах.
Для захисту та активізації імунних сил організму пацієнту рекомендують приймати вітамінні комплекси.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *