Лечение игромании

Захоплення азартними іграми-хвороблива залежність, що приводить ігроманів до банкрутства, ганьби, відчаю і навіть самогубства. І це не тільки особисті проблеми жертви ігрової залежності, це біда всієї родини. У гонитві за примарною удачею ігроман ставить на кон все: і свої гроші, і добробут своєї родини. Борги, кредити, а в деяких випадках навіть втрата нерухомості – ось підсумок неконтрольованого азарту. Ми розповімо про Лечение игромании.

Ігроманії (лудоманії, гемблінг-залежності) схильні і дорослі люди, і молодь. Жертвою азарту може стати навіть підліток. Але впадати у відчай не варто.

Ігроманія виліковна, хоч це і складно, але фахівці реабілітаційного центру «Новий шлях» готові допомогти. Лікування проводитися професійно, конфіденційно, на основі індивідуального підходу.

Чому не вдається самостійно перемогти ігроманію?
Самостійно впоратися з гемблінг-залежністю вкрай складно. Проблема в тому, що програші, борги, розорення, падіння на дно життя ігроман сприймає лише як тимчасову невдачу. Він завжди сподівається відігратися. Йому постійно здається, що наступного разу він точно зловить птаха щастя!

Закиди рідних і близьких, спроби донести до ігромана думка про згубність його пристрастей наштовхуються на бар’єр відторгнення. Залежний починає брехати, викручуватися, викручуватися. Грає таємно. Приховує борги. Красти. Бере кредити. Закладає майно. Обіцяє більше не грати – але не може зупинитися…

Ігроманія – це болюча психологічна залежність. Отже, потрібна допомога фахівців реабілітаційного центру. Буде потрібно довгий і серйозне лікування ігрової залежності, розробка індивідуальної програми психологічної допомоги та соціальної реабілітації.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *