Металлочерепица от производителя

Шукаєте де купити металочерепицю?

Металочерепиця від виробника — головною перевагою нашої компанії є відсутність посередників. У нас металочерепиця може бути як вітчизняного виробництва, так і європейських заводів, а також ми пропонуємо в максимально короткі терміни виготовити покрівельні матеріали з європейського металу в Санкт-Петербурзі. Металлочерпица вартість. У нас найкраща металлочерепица от производителя в спб.

Вартість металочерепиці.

Металочерепиця на сьогоднішній день є найкращим матеріалом для пристрою покрівлі, який Ви можете придбати у нас по дуже невисокої вартості. Вартість її складається з обраної сировини, тобто листа мателла, профілю і типу покриття. Кожен клієнт для нас індивідуальний-у нас діє гнучка сисема знижок. Крім того, у нас ви можете знайти різні акції та сезонні пропозиції. Дізнатися її вартість ви можете дізнатися в цьому розділі.

Металочерепиця-головні переваги:

Мінімальна вага – 4-5 кг на 1 кв. м.
Нескладна робота з укладання-ці роботи можна проводити при будь-якій температурі
Довговічність
Не вимагає суцільної обрешітки
Стійкість до утворення цвілі, мохів
Спочатку металочерепиця з’явилася в 80х роках 20го століття, і практично відразу став найпопулярнішим матеріалом для облаштування покрівлі. Обидві сторони обов’язково обробляють ґрунтовкою і антикорозійним захисним шаром. Після цього на лицьову частину наноситься полімерне покриття, а внутрішня сторона обробляється захисним лаком. Така багатошарова обробка металу наділяє його здатністю стійко і довговічно переносити будь-які погодні умови і не піддаватися корозії і коливанням температур.

Гланые переваги:

Багата колірна гамма, а також великий вибір фактур покриття.
Естетичний зовнішній вигляд імітує натуральну черепицю.
Швидкість роботи з монтажу.
Має малу вагу, тому при її підйомі на дах не потрібно застосовувати великих зусиль, а кріплення здійснюється на саморізи.
Довговічність матеріалу. Додаткова гарантія на метал — 15 років, в середньому служить більше 50 років.
Екологічність. Така покрівля навіть при нагріванні не виділяє шкідливих речовин, так як для її виробництва використовуються нетоксичні компоненти.
Пожежостійкість. Метал за своєю природою не підтримує горіння, природно, що і вироби з нього не дають поширитися вогню.
Невисока вартість. У порівнянні з натуральним і керамічним її аналогом вона більш, ніж демократична.
Універсальність. Таку покрівлю можна встановлювати в будь-якій смузі Росії.
Корозійна стійкість.
Найбільш певний профіль в спб (форма прокату) це монтеррей і супермонтеррей (супермонтеррей має більш високий профіль). Металочерепицю монтеррей ви можете бачити на більшості будівель нашого міста. Фото наших робіт Ви можете побачити тут. На наші покрівельні роботи виконуються з гарантією на 10 років.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *