Минивэн такси

Мінівен самий універсальний автомобіль, який поєднує в собі надійність, маневреність, швидкість легкового автомобіля, безпеку і велика кількість функція для здійснення комфортабельної поїздки. У нас минивэн такси.

Мінівен таксі — для любителів пересуватися з комфортом і швидко, невеликими компаніями до 10 осіб.

Вартість оренди мінівена з водієм — від 650 до 900 рублів/год в залежності від класу автомобіля.

Остаточна вартість замовлення залежить від дня тижня, кількості годин і часу доби.

У нашому автопарку є багатий асортимент автомобілів класу мінівен. Якщо вам необхідний автомобіль крім класу Мінівен, то зв’яжіться з нашим оператором.

У нашому автопарку є досить великий вибір автомобілів різного класу. Так само ми надаємо досить великий спектр послуг на вищому рівні. Але найчастіше у нас замовляють оренду мінівенів (з водієм і без). Мінівени на даний момент дуже популярні, тому що володіють високим комфортом і великою місткістю. Так само міні-вени володіють високою швидкістю і хорошою прохідністю.

Практично у кожної людини, хоч раз в житті, виникає необхідність скористатися такою послугою як оренда автомобіля. Наприклад, при святкуванні весілля або поїздки з компанією за місто.

Існує міф, що взяти в прокат автомобіль класу міні-вен дуже дорого і в цілому не вигідно. Це, звичайно ж, не так. По-перше, вартість прокату такого автомобіля не набагато вище, ніж седана. По-друге, рясна місткість такого авто (як багажу, таки пасажира) виручає в багатьох ситуаціях. До того ж міні-вени набагато комфортніше більшості звичайних седанів, тому при тривалих поїздках пасажир відчуває себе менш втомленим.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *