Молодогвардейская сервис

Автовласникам BMW наш сервісний центр знайомий з 2000 року. Нас знають, нам довіряють і радять друзям. Сьогодні «Мириком» – це згуртований колектив фахівців високого класу, комфортний сервіс на Молодогвардійській, а також ліцензоване обладнання, інструменти, запчастини. У нас молодогвардейская сервис.

У своїй роботі ми неухильно дотримуємося вимог і регламентів концерну BMW Group. З нами ви заощадите свій час, якщо потрібно-обслужимо терміново без запису.

У нашому авторизованому сервісному центрі кожен клієнт отримує гарантію на надані послуги і виконані роботи. Це означає, вибираючи нашу компанію, ви можете бути впевнені, що довіряєте свій автомобіль в надійні руки.

Телефонуйте, проконсультуємо Вас з будь-яких питань, запишемо на сервіс у зручний для Вас час! BMW – вибір лідерів, які не погоджуються на компроміси. Ви воліли автомобіль цієї марки тому, що він запропонував вам не тільки зовнішню естетику, а також безпека і надійність на всі 100 %. Щоб він залишався кращим і радував день за днем довгі роки, потрібно час від часу звертатися в сервіс БМВ. Якщо вам потрібні професійні послуги, їх нададуть зовсім поруч. Ми знаходимося недалеко від станції метро Молодіжна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *