Монтаж мембранной кровли

У вас вже є проект, матеріали і вам необхідні роботи. Ми готові запропонувати кращий сервіс. Наша компанія використовує професійний інструмент швейцарської фірми LEISTER. До роботи допускаються тільки кваліфіковані фахівці з кріплення мембранної покрівлі. Гарантія на роботу від 5 років. Працюємо в Москві і Московській області.
Гідроізоляція покрівлі:
Якщо ви є власником будинку чи бізнесу, ви швидше за все, не будете самостійно виробляти монтаж ПВХ мембрани, але не погано мати базові знання процесу монтажу мембранної покрівлі, щоб ви могли переконатися, що ваш підрядник робить все як має. Як і у випадку будь-якого покрівельного покриття, правильна установка полівінілхлорид мембрани є ключовим чинником довговічності. Багато з мембранних дахів не дожили до кінця свого терміну служби, відбувається це через неправильну установки мембрани, виконаної непрофесійними покрівельниками, а не через конструктивні недоліки самої покрівлі. Надаємо кращі ціни в Москві і Московській області. У нас найкращій монтаж мембранной кровли.

Три основних методи кріплення
Покрівельні мембрани можуть бути змонтовані трьома різними способами. Але незалежно від того, який з принципів прикріплення ПВХ мембран обраний, всі системи зварюються за допомогою гарячого повітря. Це дає чудову міцність шва і роблять покрівлю стійкою до протікання. Подібний спосіб набагато надійніше, ніж наплавлення або склеювання. І не залежить від погодних умов і температури.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *