Мягкие окна пвх

Найбільш поширений тип окантовки, такі вироби ми називаємо «Стандартом». Окантовка паяного типу — надійне і довговічне рішення. Тентова тканина (виробництва Німеччини) витримує великі навантаження на розрив, не боїться спеки і холоду, не вицвітає і легко миється. Цей вид окантовки можна вважати універсальним — невисока вартість, надійність і широкий вибір забарвлень. ПВХ штори з окантовкою з тентової тканини відмінно виглядають і ефективно виконують свої функції. Окантовка преміального класу на основі якісної штучної шкіри володіє всіма властивостями міцності технічних ПВХ тканин, але виглядають більш естетично і презентабельно. У нас мягкие окна пвх.
Матеріал має матову, текстуровану під шкіру, поверхню і не блищить на сонці. Дуже добре підходить для власників заміських будинків, веранд, альтанок, барбекю. «Екопреміум» не піддається деформації і витягуванню, володіє водовідштовхувальними і морозостійкими властивостями, не вицвітає. Ми створюємо м’які вікна тільки з кращих прозорих ПВХ-плівок виробництва Південної Кореї і Франції. Всі матеріали проходять багатоступеневу систему перевірок і тестів. В лабораторії перевіряються міцність плівки в різних умовах.
Плівка стійка до впливів зовнішнього середовища, тримає форму і не ламається після багаторазових згинань і зберігання в згорнутому вигляді.
Нормально переносить спеку влітку і холод взимку, однак згинати її при температурі нижче 0°С не можна – можливе утворення заломів (порушення умов експлуатації не є гарантійним випадком)!

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *