Накладные ресницы

Виразні, пишні, красиві вії мрія будь-якої дівчини, але, на жаль, не всіх представниць прекрасної статі природа нагородила такими натуральними віями. Цей недолік легко виправлять накладні штучні вії. За допомогою такої маленької хитрості можна моментально надати необхідну довжину і форму вій. Серед усього розмаїття можна виділити кілька видів:

Стрічкові вії;
Пучкові вії;
Декоративні вії.
За формою стрічкові вії бувають:
У нас накладные ресницы купить.

Нейтральний. Довжина волоска вії в цьому випадку трохи збільшується до зовнішнього кута ока. Така форма буде актуальна для щоденного застосування в повсякденному макіяжі.
Кругла форма вій. Цей вид характеризуються однаковою довгою вій. Цю форма прекрасно підійде для святкового і феєричного макіяжу.
Котячий погляд. Для досягнення такого ефекту, виробники різко збільшують довжину волосків від внутрішнього куточка ока до зовнішнього.
Пучкові накладні вії Коді
Пучкові вії являють собою невеликий пучок декількох волосків. Вони акуратно приклеюються по всій довжині верхньої повіки. При цьому створюється ефект «натуральних» вій і виглядають вони досить пишно і об’ємно. Звичайно, технологія приклеювання пучкових вій вимагає більшого часу і зусиль, але ефект буде краще в порівнянні з стрічковими аналогами.

Декоративні вії Коді
Це найбільш яскраві і цікаві накладні вії з усіх видів, тому що вони поєднують у собі різноманітні кольори і форми, а також роблять можливим застосування додаткових прикрас, таких як стрази або паєтки. Ці війки відмінно допоможуть доповнити святковий образ жінки для карнавалу, театральних постановок, тематичних фотосесій і т. д.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *