Насос к 100 80 160

насос к 100 80 160 — серії представляють собою відцентрові одноступінчаті агрегати, що використовуються для незабрудненої виробничо-технічної води за винятком морської. Насоси цього типу успішно застосовуються в складі опалювальних систем, систем водопостачання комунальних господарств, а також на всіх промислових об’єктах.

Експлуатаційні обмеження

Купити насоси можна в декількох модифікаціях, в залежності від яких агрегат може використовуватися для перекачування води при температурі від 0оС до +85 ос або від 0оС до +105оС. Кислотна активність водного середовища повинна відповідати інтервалу значень pH 6…9, а вміст твердих мікровлючень величиною до 200 мкм не перевищувати 1% від загальної маси. Крім води за допомогою насосів К-типу можна перекачувати та інші рідини, які по щільності, кислотності і в’язкості відповідають параметрам технічної води.

Особливості конструкції

Насоси К-серії реалізовані у вигляді консольних перекачувальних установок, які мають одне колесо з одностороннім парканом рідини. Конструкційно насос складається з двох функціональних вузлів – перекачивающего і приводного.

Перекачивающий механізм є відцентровим і включає в свій склад закрите лопатеве колесо. Щоб виключити великі навантаження на робочий механізм, реалізована його розвантаження від осьових сил допомогою імпелера або спеціальних отворів.

Привід робочого вала насосів К-серії здійснюється від трифазного електродвигуна. Опорами обертового вала служать два підшипника, наповнені термостійкою консистентним мастилом. В якості ущільнювача приводного вала насоса використовується одинарний торцевій або подвійний сальниковий ущільнювач. Їх охолодження відбувається за допомогою рідини, яку перекачують.

Для виробництва корпусу насоса використаний високоякісний чавун. Корпус володіє спіралевидної порожниною, спірально-кільцевих відведенням, до нього кріпляться вхідний і вихідний патрубки. Вихідний патрубок орієнтований вертикально вгору, а вхідний спрямований уздовж осі обертання ротора. Для сталого розташування насоса його корпус володіє спеціальними опорними лапами.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *