Новости сша онлайн

Компанія збільшила число випущених карт AmEx на 7% , їх власники витратили на 8% більше, ніж минулого року. Однак при цьому витрати AmEx зросли на 9%, розміри виділених коштів на покриття втрат за кредитами зросли на 14%.

American Express опублікувала прибуток за 4-ий квартал, яка перевищила прогнози
American Express (AXP), одна з найбільших компаній з випуску платіжних і кредитних карт в США, в четвер опублікувала результати 4-го кварталу 2018 року і дала прогноз по прибутку на весь 2019 рік.

Прибуток на акцію за 4 квартал склала $2,32, що на $0,52 вище, ніж оцінка аналітиків в $1,80 і значно вище результату аналогічного періоду минулого року до $1,42. Всього за квартал компанія заробила $2,01 млрд. у порівнянні зі збитками в $1,21 млрд. за аналогічний квартал 2017. У нас новости сша онлайн.

Дохід за квартал склав $10,5 млрд. проти консенсус-оцінки аналітиків в $10,56 млрд.

Як і на інші фінансові компанії, на результати American Express (AmEx) вплинув новий податковий закон, який зажадав від компанії внести корективи в бухгалтерський облік.

Незважаючи на високу конкуренцію AmEx змогла спонукати більше клієнтів відкривати рахунки і витрачати більше на свої карти.

Стівен Дж. Скери, голова і головний виконавчий директор American Express так прокоментував результати кварталу: “Витрати власників карток зросли на 8% з поправкою на валютний курс, показавши сильний квартал минулого року. Це був шостий квартал поспіль із зростанням доходу не менше ніж на 8%, і це знову було обумовлено зростанням витрат власників карток, кредитів і зборів з карт.”

Успіх стався завдяки сильному святковому сезону, — за останніми даними, він став найуспішнішим за останні 6 років на тлі сильної економіки США. Згідно зі звітом Mastercard від 26 грудня, святкові витрати американців зросли на 5,1% до більш ніж $850 млрд.

Власники карт AmEx витратили $309 млрд. в цьому кварталі, що на 6% більше, ніж роком раніше, у середньому за кожну транзакцію компанією стягується 2,36% комісії. Загальна кількість карт, випущених AmEx, зросла на 7% в США. Всього протягом року компанія випустила 12 млн. нових карт.

За результатами 4-го кварталу, кредитний портфель AmEx виріс на 12%: суди на кредитні картки США склали $ 72 млрд., в порівнянні з $ 64,5 млрд. за той же період рік тому. Це також призвело до збільшення резервів на втрати за кредитами на 14% до $954 млн. (резервна сума для покриття можливих збитків).

American Express продовжує відчувати високий конкурентний тиск, оскільки великі банки, такі як JPMorgan Chase і Citigroup, а також платіжні мережі Visa (V) і Mastercard (MA) створюють свої власні продукти для кредитних карток преміум-класу, щоб конкурувати з AmEx.

З огляду на ці ризики AmEx збільшила свої витрати на 9%, з урахуванням витрат на надання привілеїв, таких як Програми винагород і доступ в зали очікування в аеропортах. За словами AmEx, витрати на винагороди членів картки зросли на 11%.

Компанія дала прогноз по прибутку на весь 2019 рік, заявивши, що розраховує заробити від $7,85 до $8,35 на акцію, при цьому аналітики очікують $8,15 на акцію, за даними FactSet. Зростання доходів в 2019 році, на думку керівництва American Express, складе від 8% до 10%.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *