Новый год

Ця новорічна ніч 2019 стане вашою грандіозною історією! Хвилюючою, містичної, що зачаровує… В самому серці Москви, в розкішному особняку XIX століття, надівши витончену маску, ви поринете в загадкову атмосферу балу-маскараду. Варто тільки зав’язати її шовкові стрічки, як ви відразу ж перетворитеся в таємничого незнайомця або незнайомку навіть в компанії близьких людей. І тільки Ви знаєте, що таїть в собі ваша маска. Але більше не знаєте нічого! А тим часом, серед гостей вечора ховається він … Привид опери. Ми розповімо где встретить новый год москва.

Так, натхненням для новорічної ночі 2019 послужив найкасовіший бродвейський мюзикл сучасності. Ми запрошуємо вас на чудовий бал-маскарад, де ви будете в епіцентрі захоплюючої історії. Хвилююча до тремтіння музика, неймовірні декорації, кращі артисти, безпрецедентна за своїм розмахом шоу-програма і шикарний банкет «all inclusive»… чи Готові ви надіти маску? Коли-то в минулому в ресторані особняка проходили найяскравіші світські раути столиці. Сюди з’їжджалися самі знатні дворяни, наприклад, щоб послухати новий твір Рахманінова у виконанні автора. Сьогодні це-особливий банкетний майданчик, який, як і раніше, доступний обраним. Особняк славиться своїми унікальними автентичними інтер’єрами. Сказати, що всередині розкішно – це значить, не сказати нічого!

Але для нашого балу маскараду і цього мало! Саме тому вже ведеться робота над створенням декорацій, які на один вечір перетворять старовинна будівля в сліпучий зал паризької опери.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *