Новый год

Що за незвідане місце наша уява?! Часом воно малює такі зачаровують картинки, які ніколи не побачиш у звичайному житті. Там легко народжуються фантазії і мрії, але всі вони миттєві і невловимі. У нас новый год 2019 в ресторане.

А тепер уявіть, що у вас є можливість опинитися в світі фантазій по-справжньому! І не коли-небудь, а в новорічну ніч – чарівний час, коли чудес чекають не тільки маленькі діти. Ось — перед вами двері, за якою таїться зовсім інша реальність: незвідана, принадна, захоплююча дух. Ви б її відкрили або обійшли стороною?

Якщо відповідь «Так», то запрошуємо вас на найгучнішу і видовищну вечірку в Москві, де ви зможете зустріти новий рік 2020 в світі фентезі.

Встигніть купити квиток, адже таке ви більше не побачите ніде! Для зустрічі Нового року ми спеціально вибрали ресторан і банкетний зал «Мир» для реалізації нашого задуму – створення яскравого і чарівного світу новорічних фантазій. Це один з кращих банкетних ресторанів Москви в сегменті «Люкс». Сучасне трирівневий простір загальною площею 1500 м2 та інноваційне технічне оснащення залу дозволяють реалізувати всі наші сміливі задумки і втілити в життя хитромудру концепцію «фентезі» у всій її масштабності і пишноті.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *