Общежития для рабочих

Перше, про що повинен подбати кожен роботодавець в Москві, — забезпечення своїх співробітників комфортними умовами для роботи і проживання. Компанія » Гостинний двір «(центральний офіс в Москві) пропонує зняти гуртожитки для робітників в будь-якому з районів Москви. Як правило, знайти вільне і недороге житло в столиці не представляється можливим, але можна знайти гуртожитки. У нас робочі місця є завжди! Наша база нерухомості охоплює цілу мережу сучасних гуртожитків, розташованих поблизу станцій метрополітену, зупинок громадського транспорту і великих дорожніх розв’язок. У нас общежития для рабочих.

Москва має дефецит якісних гуртожитків. Наші ж гуртожитку мають унікальний стиль і комфорт, що дуже важливо для робітників з їх важкими трудовими буднями. У всіх гуртожитках панує спокій, що допомагає створити настрій на робочу обстановку. За що робітники, скажуть Вам «Спасибі»! Кожен наш гуртожиток може бути доповнений для зручності співробітників гуртожитку безкоштовним перевезенням до об’єктів з будь-якого гуртожитку. Для Москви — це ідеальний варіант!

Ми пропонуємо зняти гуртожиток власникам малих і середніх фірм Москви. У гуртожиток для робітників можливе групове розміщення працівників в одній кімнаті гуртожитку Москви. Якщо у вас виникнуть будь-які транспортні проблеми, то наш персонал із задоволенням подбати про трансфер робітників від вокзалу до гуртожитків або організувати постійні пасажироперевезення від роботи до гуртожитку і назад. Усередині кімнати робітників укомплектовано хорошими меблями, має кілька затишних кухонь і сучасні санвузли. Величезна увага приділяється чистоті і гігієні. У кімнатах для робітників проводиться регулярне прибирання і зміна постільної білизни. Розміщення людей у гуртожитку здійснюється строго відповідно до» сухого » закону. У нас не п’ють! Це неодмінно позитивно позначиться на дисципліні гуртожитку в Москві. Поруч з нашими гуртожитками є продуктові магазини, Соціальні установи та термінали оплати. Всі наші гуртожитки Москви обладнані і з ремонтом.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *