Общий массаж

Археологічні докази масажу були знайдені в багатьох античних цивілізаціях, включаючи Китай, Індію, Японію, Корею, Єгипет, Рим, Грецію та Месопотамію.
Масаж постійно розвивався в Китаї вже понад 5000 років. Західні ідеї розглядаються в межах традиційної схеми. Це широко практикується і викладається в лікарнях та медичних навчальних закладах і є важливою частиною охорони здоров’я та первинної медико-санітарної допомоги.
Масаж — це працювати і діяти на тілі з тиском. Методи масажу зазвичай застосовуються руками, пальцями, ліктями, колінами, передпліччям, ногами або пристроєм. Мета масажу, як правило, призначена для лікування стресу або болю в організмі. Людина, яка професійно навчалася робити масажі, традиційно відомий як масажист. У професійних умовах клієнти лікують, лежачи на масажному столі, сидячи на масажному стільці або лежачи на підлозі. У аматорських налаштуваннях звичайна поверхня загального призначення, як ліжко або підлогу. Водний масаж і виконуються з одержувачами, занурені або плавають у басейні з теплою водою.
Відчути приємний дотик рук масажистаобщий массаж Ви зможете у нашому салоні.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *