Объявления знакомства

Що таке любов? Взаємна, чесна, вірна… Та невидима есенція, ширяюча в повітрі, то невелика напруга між ледве знайомими людьми, то немов магнітне тяжіння до людини – це і є любов в її чистому вигляді? Як же можна встигати знайомитися, коли колись деколи й голову підняти, щоб оцінити чудеса природи: красу чистого неба або ранкову краплю роси на травинці? Насичений ритм нашого життя, коли один день летить за іншим, коли сотні, тисячі людей проносяться мимо і не помічають один одного…Складно заводити знайомства, а вже тим більше зустріти «того самого» людини, і перебуваючи щодня серед людей, можна продовжувати відчувати себе самотнім. У нас объявления знакомства.
Кращий сайт знайомств Україна
Ми пропонуємо вам сучасний портал для щоденного спілкування. Заводите нові знайомства в Україні всього за пару кліків! Ви хочете придбати нових друзів по листуванню або ж почати романтичні відносини? Love.ua до ваших послуг! Просто ознайомтеся з історією знайомства, яку нам надіслала користувачка Юлія.
Як я відкрила для себе безкоштовний сайт знайомств love.ua
Якийсь час назад я читала розповіді про успішні знайомства онлайн без особливої довіри до них. Ну, хіба може бути так, щоб знайомство в інтернеті призвело до чогось серйозного? Як познайомитися в мережі і, не бачачи людину Наживо, прив’язатися до нього, а потім зустрітися і полюбити? Хочу розповісти вам свою реальну історію. Кілька місяців тому я безкоштовно зареєструвалася на українському сайті знайомств love.ua. Подруга практично вмовила мене ввести в пошуковику, заповітне: «znakomstva». Під наполегливим наглядом подруги я заповнила анкету (без реєстрації вона мене б не відпустила), обрала фото, і почала чекати «дива». І воно сталося.
Історія одного знайомства в інтернеті
Не дарма кажуть, що якщо сильно чого бажаєш, це неодмінно збудеться. Мені не вистачало спілкування і нових вражень, а заводити інтернет знайомства в Україні набагато простіше. На той момент хотілося просто щоденного листування і розуміння з боку співрозмовника. Він написав першим: «ви дійсно вивчаєте японську?». Чесно кажучи, мене зачепило те, що Діма звернув увагу на мої захоплення, зазначені в профілі. До цього писали щось побите та банальне. Ми спілкувалися цілодобово безперервно, виявилося, що він теж любитель Сходу і всього, що до нього відноситься. Обмінювалися фото, відео – це найзручніший у своєму роді сайт знайомств в Україні. Виявилося, у нас багато спільного: погляди, інтереси і захоплення. Це було схоже більше на знайомство за інтересами, у всякому разі, перші пару тижнів нашого спілкування. А потім відбулася наша зустріч, знайомство наживо так би мовити. Воно вийшло швидше спонтанним, ніж запланованим.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *